Make your own free website on Tripod.com
Sophie Marceau
LINKS
[Exquisite Sophie Marceau ring] [Sophie Marceau sity] [Příbuzné sity] [jiné]

Jestli se vam líbí moje SM stránka, můžete použít tento banner k umístnění odkazu na mojí stránku, děkuji.

     THE EXQUISITE SOPHIE RING
 
 
Next Sophie SitePrevious Sophie SiteRandom Sophie SiteList Sophie SitesJoin The Exquisite Sophie Marceau Ring
Tuto Exquisite Sophie Marceau Ring stránku
vlastní Josp.
 (svět ringů najdeš na www.webring.com)
    SOPHIE MARCEAU SITY
        Tenhle seznam obsahuje dle mne nejlepší sity věnované Sophie Marceau. Existuje na síti mnoho dalších stránek, ale ty neobsahují žádnou informaci, kterou by ste nenašli aspoň na jedné z nasledujících stránek nebo na stránce mojí.


Joeova Sophie Marceau stranka na simplenete

famous.simplenet.com/sophie- absolutní centrum pro Sophiiny fandy. Tohle je site, kde můzete získat širokou škálu (téměř všechny) informací včítaně TV odkazů, rozhovorů, rubriky  "Koupě nebo vypůjčka filmů", vidcapy and další. Tam také  najdete dlouhý seznam téměř všech sitů kde je Sophie prezentována a kde můžete získat zbývající informace. 
Sophie Marceau central

user.tninet.se/~kfi459p/index.htm - Jedna z nejlepších stránek věnovaných Sophie Marceau. Standartní informace ale dokonale zpracované. Biografie, filmografie, galerie, odkazy, vše v elegantním designu (jestli ne nejlepším na netu)! Jak říkal starší banner: The Swedish Tribute to Sophie Marceau a jak říkám já: Někteří švédi ji musí milovat nade vše.  

marceau.siteweb.net/index.htm - Jedno je jisté. něktéré části (včítaně designérských prvků) jsou zkopírované z několika jiných SM sitů , ale něco je vlastní a dobře zpracované. Slabá v rychlsti, jazyku (jenom French), ale silná v galerii. interviews, designu patří tato stránka k nejlepším web-sitům věnovaným Sophii. 
Yet Another Sophie Marceau Page

www.datacomm.ch/~wood/sm/sm.html- Majitel této stránky má nejlepší archiv Sophie Marceau jaký jsem kdy viděl. Milióny obrázků, kompletní  seznam časopisů, kde se Sophie Marceau objevila a víc... 
Sophie Marceau fan site

http://lavender.fortunecity.com/foxybrown/490/index.html -  Sophie Marceau fan site obsahuje standartní informace starostlivě aktualizované a v dobrém designu a jěště něco navíc. Obzvlášť news jsou zajímavé a plné odkazů na články. Jednoduše, je jedna z nejlepších a proto je v tomhle seznamu 
SLIVER's page

panda.bg.univ.gda.pl/~sliver/sm.htm- Dobrá práce polského webmakera  SLIVERa. Všechno v polském jazyce, ale kdo rozumí polsky aspoň tak jako já, bude překvapen zajímavostí informací na téhle stránce. Detailnější popis k některým filmům, něco o Sophiině knize "Lhářka" (v polštine "Klamčucha" :-) a jiné. PERFEKTNÍ GALLERIE! Jednoduše, tato stránka má jen jedinou chybičku - neobsahuje žádné data v angličtině, ale my všichni můžeme závidět polským fandům. 

www.fortunecity.com/lavendar/ridleyford/454/- Umíte rusky? Jste Rus? Toto je topravé místo pro vás. Plné informací v azbuce, celkem dobře zpracované. Relativně nová ale slušně vypadající site. 
 (kompletní seznam websaitů se SM najdete na  stránce Joea Tigera)
 
    PRÍBUZNÉ SITY
        Do tohoto seznamu jsem umístnil sity a stránky, které obsahují nějaký materiál o Sophii, ale nespecializují se jen na ní. Online časopisy, umělecké práce, filmové databázy a další. 
IAE

www.IAE.nl - Rádi si upravíte vzhled windows podle vašich oblíbenců? Na této site najdete obrovské množství obrázků Sophie jako pozadí do windows, rúzně upravených a vytvořených z originálních fotek SM. 

www.chemi.muni.cz/~oliver - Stránka věnovaná především umění. Kresby, fotografie a další. Na těto stránce můžete najít kresby Sophie Marceau a myslím, že jsou sakra dobré. Některé kousky můžete vzhlédnout i v mojí SM galerii - ART  VARIATIONS - pg2. 
     JINÉ
        Poslední seznam této stránky odkazů obsahuje většinou různé  vyhledávací enginy, sity kde můžete získat data souvisejíci se SM a další zajímavé místa, které nebyly spomenuté v předcházejících seznamech.


www.babemania.com - Hledáš babes? Hledáš konkrétní babe? Tvoji oblíbenou? Jdi tam a  najdeš ji. Provideři tohoto servru starostlivě  vybírají a testují sity před zařazením, takže skutečně najdeš ty nejlepší. Jakákoliv modelka, jakákoliv herečka, jakákoliv  babe... 
 

famousbabes

www.famousbabes.com - jeden z nejlepších vyhledávácích enginů specializovaný na babes. Jednoduchý na  obsluhu, dobrý archiv a rychlá odezva. Navštivte famousbabes! 

fiber.simplenet.com/models/ - Modelky, Supermodelky, Babes, Sophie a další. Linky na dobré stránky a na spoustu babes. Použite tuto stránku jako startovací místo pro okružnou prohlídku babes na internetu. 
 

www.celeblink.com - Další server specializovaný na celebrity. Velké portfólio. 
 

www.starpages.com - Star pages. Vlastní vyhledávací engine, mohutná grafika a možnost hlasovat o stránkách 

www.starseeker.com - Jeden z dobrých. Celkem velké portfólio, user friendly. 
 

www.starseeker.com - Průměrný. Možná se vám bude líbit, vyzkoušejte. 
 
 
 
 

page optimalized for Netscape Communicator 4.0+, screen resolution 800x600, author: Jospain